Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Kartki z Kalendarza

Drodzy Klienci,

zachęcamy do zapoznania się z naszą kalendarzową „fotorelacją”. Od 2014 roku opracowujemy dla Was autorskie kalendarze reklamowe, których koncepcje ewoluowały na przestrzeni lat. Udoskonalane i doszlifowywane, aby zadowolić nawet najbardziej wybrednych odbiorców.

W ich realizacji brali udział łódzcy artyści plastycy, zaś strona językowa jest zasługą osób o lekkim piórze i „giętkim języku”.

Do współpracy zaprosiliśmy naszych wieloletnich dostawców. Oprócz prezentacji produktów i surowców potrzebnych do ich wytwarzania, każdy kalendarz zawiera myśl przewodnią. 2014 – 25-lecie firmy; 2015 – żyj zdrowo, jedz smacznie, uprawiaj sport; 2016 – otwarcie nowego dworca Łódź Fabryczna; 2017 – bajkowe życie; 2018 – smaki życia.

Inspiracjami były miejsca, ludzie i wydarzenia związane z firmą oraz szczypta życiowych refleksji. Zajrzyjcie do historii opowiedzianych stop-klatkami: poczujcie klimat fabrycznej Łodzi, zanurzcie się w świat baśni lub odetchnijcie pełną piersią sportsmena, a wszystkie te doznania od słodkości szamania. Kalendarze, że palce lizać!

Oby na Plus wszystko było, dobrze działo się, darzyło.
Udanego oglądania i do zobaczenia w 2019!