Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacjiPrzedsiębiorstwo Plus (hurtownia dodatków cukierniczych i piekarniczych) powstało w 1988 r. Działalność rozpoczęło w Aleksandrowie  Łódzkim, dystrybuując wielkotonażowe towary na terenie całej Polski. W 1995 r. firmę przeniesiono do Łodzi, gdzie, przy ulicy Tuwima, rezyduje do dziś w 100-letnich obiektach. Budynek hurtowni zbudowany został w 1919 roku przez Hugo Güttla i Józefa Wójtowicza, którzy na ulicy Przejazd (dziś Tuwima) założyli Fabrykę Mydła i Kosmetyków. Usytuowanie w sercu miasta jest ułatwieniem dla potencjalnych partnerów. Fabryczna przeszłość zabudowy podkreśla klimat lokalizacji i nawiązuje do przemysłowych tradycji ”Kominogrodu”.

Zmieniający się szybko  rynek, spowodował reorganizację strategii handlowej firmy. Przedmiotem naszego zainteresowania stali się producenci lokalni (cukiernicy, piekarze, lodziarze i gastronomicy), których zaczęliśmy zaopatrywać w podstawowe produkty. Obecnie dystrybucją obejmujemy głównie Polskę Centralną, lecz za pośrednictwem spedycji dostarczamy zamówienia w każdy zakątek kraju. Skoncentrowanie uwagi na konkretnym obszarze pozwoliło podnieść jakość obsługi klienta i zindywidualizować kontakty biznesowe. Na przestrzeni lat podejmowaliśmy szereg inicjatyw mających na celu budowanie wzajemnych relacji z klientami i dostawcami. Ich charakter wykraczał poza sferę działań handlowych, propagując filozofię firmy: spójny wizerunek oparty na rzetelności, jakości oraz familiarnych kontaktach z pracownikami i kontrahentami. Łączenie tradycji z nowoczesnością, sztuka w biznesie, identyfikacja z tradycjami Łodzi są nieodłącznymi elementami naszej działalności. Systematyczna praca zespołu Plusa zaowocowała wielorakimi przedsięwzięciami, stwarzającymi wspólną przestrzeń biznesowej komunikacji: imprezy i wyjazdy integracyjne, warsztaty i szkolenia, liczne promocje oraz konkursy, dbałość o stronę estetyczną jako wizytówkę przedsiębiorstwa (zmiana szaty graficznej, nowe logo), nietypowe koncepcje promocyjne (odsłonięcie muralu), autorskie materiały reklamowe (katalogi ofertowe, kalendarze i wiele innych), stała współpraca z czasopismem "Mistrz Branży". Projekty te są dla nas równie ważne, co standardowe poczynania komercyjne. Udział łódzkich artystów w tworzeniu image'u firmy gwarantuje oryginalność i wysoką jakość. Modus operandi przedsiębiorstwa opiera się na branżowej intuicji i odpowiedzialności za poziom usług.


Oferujemy markowe towary krajowe i zagraniczne, jak również dbałość o aktualizację oraz poszerzanie oferty handlowej. Jesteśmy członkami struktury sieci zaopatrzeniowej GHM, dzięki temu klienci zaopatrywani są w produkty najwyższej jakości w najlepszych cenach. Należymy również do Wojewódzkiego Związku Zrzeszenia Kupców i Usługodawców w Łodzi.
Zwieńczeniem kolektywnego wysiłku jest nagroda Gazeli Biznesu, przyznawana dla najdynamiczniej rozwijających się firm, której dwukrotnie byliśmy laureatami (2011, 2012).

Naszymi dewizami są doskonalenie się i ciągły rozwój.  Podążamy za nowymi trendami. Jesteśmy z czasem i na czas! 35-letnie tradycje pozwoliły nam zebrać bogate doświadczenie w branży hurtowej i przekuć je na owocne działanie.  Trzymamy rękę na pulsie, odpowiadając na potrzeby rynku.  Ciągła modernizacja odsłania coraz to nowsze oblicza firmy. Niestandardowe podejście i szersze rozumienie lokalnego biznesu są domenami przedsiębiorstwa. Plusowa “załoga” jest kompetentna i profesjonalna, ze szczyptą humoru gratis. Wespół, zespół, by efektywność wzmóc.

Z Plusem wszędzie blisko!
Serdecznie zapraszamy, wrota firmy otwieramy!